Piár články

Ako vybrať darček pre špeciálnu príležitosť

Určite ste sa už v živote stretli s dilemou, aký darček vybrať pre niekoho blízkeho. Špeciálne, ak sa jedná o výnimočnú príležitosť, akou je napríklad oslava významného životného jubilea, narodenie dieťaťa, promócie, výročie svadby... Dôvodov môže byť mnoho a vybrať vhodný darček býva častokrát náročné.

Ako vybrať darček pre špeciálnu príležitosť

Všetky významné príležitosti si určite zaslúžia niečo rovnako špeciálne. Dar, ktorý ani rokmi nestratí na hodnote a uchová v sebe tie najkrajšie spomienky. Presne takým darom je určite zlatý šperk.

Nakupujte u zlatníka s dlhoročnými skúsenosťami

Rodinné zlatníctvo AURIUM prostredníctvom svojho e-shopu ponúka štýlové zlaté šperky s moderným a nadčasovým dizajnom, ktorý sa ani po rokoch neopozerá. V pestrej ponuke nájdete kvalitné šperky pre ženy , ako aj šperky pre mužov, z ktorých si určite vyberú aj tí najnáročnejší.

 V e-shope AURIUM nenájdete nekonečné množstvo šperkov, medzi ktorými musíte pekné kúsky hľadať. Práve naopak, čaká na vás len to najlepšie z najlepšieho. Originálny či naopak tradičný dizajn, ktorý v každom prípade zaujme svojou čistotou, eleganciou a zmyslom pre krásu.

Inšpiráciu na svoju tvorbu čerpáme z neustáleho sledovania najnovších módnych trendov a tiež pravidelnou účasťou na medzinárodných výstavách.

 

Výber svadobných obrúčok priamo v showroome

Čo sa týka svadobných obrúčok, s ich výberom je to trochu zložitejšie. Okrem výberu dizajnu je potrebné zvoliť tú správnu veľkosť a zladiť ich do najmenšieho detailu. Preto našim zákazníkom ponúkame hneď dve možnosti. Prvou je návšteva nášho showroomu, ktoré sa nachádza blízko historického centra malebného Trenčína. S termínom vieme vždy vyjsť maximálne v ústrety a dohodnúť si čas aj v neskorších hodinách alebo počas víkendu. Druhou možnosťou v prípade, že pre vás nie je návšteva showroomu možná, vieme vám profesionálne merače potrebnej veľkosti prsteňov poslať poštou. Pomocou našich inštrukcií zvládnete zvoliť potrebnú veľkosť aj z pohodlia domova a ohľadom voľby dizajnu sa s nami poradiť aj telefonicky alebo e-mailom.

Veľmi dobre vieme, že tak dôležitá záležitosť, akou výber zlatého šperku bezpochyby je, si vyžaduje dostatok času a tiež profesionálne poradenstvo od skúseného zlatníka. V e-shope AURIUM sme preto našim zákazníkom plne k dispozícii a vieme zodpovedať všetky otázky a s radosťou poradiť s najvhodnejším výberom.