Piár články

Tajomstvo dobrého nočného spánku

Existuje viac ako jeden druh spiacich problémov a Rescue – britská značka číslo jedna pre emocionálnu pohodu* – pozná výzvy, ktoré bežne máme, a vie, čo môžeme urobiť, aby sme ich vyriešili.

Niektorí z nás presedia celé hodiny s úzkostnou mysľou a snažia sa uniesť, zatiaľ čo iní majú tendenciu sa celú noc prehadzovať bolesťami a bolesťami a snažia sa dostať do postele pohodlne.

Medzitým niektorí ľudia nemajú problém zaspať v momente, keď ich hlava narazí na vankúš, no prebúdzajú sa v skorých ranných hodinách. Potom sú tu aj takí z nás, ktorým sa väčšinou podarí nerušene prespať celú noc, no napriek tomu sa zobúdzajú s pocitom grogy a celý deň zápasia s únavou.

„Kapsuly Rescue Night sú vyrobené z aktívnych fúzií rastlinných látok, vrátane harmančeka a ashwagandhy, a slávnej receptúry Rescue Night, vyrobenej z prírodných kvetinových esencií“

Dobrá správa? Spoločnosť Rescue uviedla na trh nový inovatívny rad spánku. Nová kolekcia obsahuje aktívne fúzie rastlinných látok, esenciálneho oleja a kvetinových esencií Rescue Night v rôznych formátoch – dokonalý doplnok každej rutiny pred spaním.

Celý rad bol navrhnutý tak, aby pomohol podporiť relaxáciu a kvalitu spánku, aby ste sa nasledujúci deň zobudili svieži. Čítajte ďalej a zistite, ktorý z produktov Rescue Sleep je pre vás ten pravý.

Rescue Peaceful Night Capsules

Potrebujete pomôcť so spánkom, no trpíte rannou mdlobou? Užiť jednu z týchto kapsúl pred spaním je len lístok. Šikovná receptúra ​​obsahuje aktívne fúzie rastlinných látok vrátane harmančeka a ashwagandhy pre optimálnu relaxáciu a zdravý spánok**. Kapsuly vhodné pre vegánov obsahujú aj vitamín B6 a horčík, ktoré znižujú únavu a vyčerpanosť, takže máte oporu na celý ďalší deň, a slávnu receptúru Rescue Night z prírodných kvetinových esencií. Stačí užiť jednu kapsulu denne, aby ste sa pripravili na kvalitný upokojujúci a regeneračný spánok.

Balzam na záchranu snov

Trvá ti večnosť, kým zaspíš? To je to, čo potrebujete. Rescue Dream Balm je bohatý lokálny produkt obsahujúci hydratačné bambucké maslo a konopný olej, obohatený o relaxačnú bylinnú zmes, ktorá vám pomôže uvoľniť sa, plus vysoko čisté CBD. Vychutnajte si rituál starostlivosti o seba, vmasírujte ho do napätých bodov, ako je zadná časť krku a ramená, na konci dňa a zároveň vdychujte upokojujúcu vôňu levandule a harmančeka. Postará sa o myseľ a telo, pomôže upokojiť pretrvávajúci stres z dňa, zatiaľ čo prirodzené protizápalové vlastnosti levanduľového oleja uvoľnia stuhnuté svaly. (€26.99, 50 ml) Vyskúšajte

Duo Rescue Peaceful Night

Ak sa počas noci často prebúdzate, táto kombinácia sprej-kapsula je tou pomocnou rukou, ktorú potrebujete. Peaceful Night Duo ponúka všetky výhody kapsúl Peaceful Night Capsules s pridanou podporou orálneho spreja z mučenky**, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby vám pomohol uvoľniť sa a usadiť sa, ak vás v noci vyruší. Sprej obsahuje aj známu zmes prírodných kvetinových esencií Rescue Night a je vhodný pre vegánov a bez cukru. Ak sa v noci zobudíte, jednoducho naneste na jazyk tri streky spreja Rescue Peaceful Night. (€23.99, 30 kapsúl + 14 ml sprej) Vyskúšajte

Foto a Zdroj: Healthy Magazine