Poradíme

Máte nad 40 rokov?

Tuk vo vašom tele sa odstraňuje ťažko a spôsobuje Vám zdravotné problémy? S našim nápojom viac nie!

Máte nad 40 rokov?

Veľké brucho nemá nikto rád. A nielen kvôli nepeknému vzhľadu, ale aj preto, že tuk na bruchu môže predstavovať vážny zdravotný, aj praktický problém. Ide napríklad o nepohodlie pri sedení, obúvaní sa, viazaní šnúrok na topánkach či nemožnosť spať v noci na bruchu. Ako teda rýchlo schudnúť z brucha, prípadne celkovo, ak ste zaneprázdnený človek a nemáte veľa času na športovanie či striktné dodržiavanie diét? Bolo by super, ak by existovalo riešenie, ktoré by vám s týmto problémom dokázalo pomerne jednoducho a bez nadmernej námahy pomôcť.

Nápoj podporujúci spaľovanie tukov

Nápoj, na ktorý vám ukážeme recept, je nielen výživný, ale aj nesmierne zdravý. No a jediné, čo potrebujete urobiť, je, že ho zahrniete do svojho jedálnička bez toho, aby ste museli nejako špeciálne upravovať svoju stravu alebo začať chodiť cvičiť do telocvične. Samozrejme, zdravé stravovanie nie je na škodu a snahám schudnúť z brucha či inde na tele vždy napomôže. Ohľadne kalórií v samotnom nápoji nemusíte mať žiadne obavy, pretože ich má skutočne len zopár. Na prípravu tohto zdravého a navyše chutného nápoje budete potrebovať iba 4 suroviny – citrón, uhorku, zázvor a lístky mäty.

Všetky tieto suroviny majú vplyv na stimuláciu vášho metabolizmu, ktorý začne v rýchlejšom tempe spaľovať tuk. Ich kombinácia však pôsobí synergicky, kedy sa účinok jednotlivých zložiek dramaticky zvýši.

Ingrediencie:

  • 10 čerstvých lístkov mäty
  • 2 litre vody
  • 1 stredne veľkú uhorku
  • 4 stredne veľké citróny
  • 2 až 3 cm odrezok koreňa zázvoru

Príprava

1. Všetky suroviny na začiatku dobre umyte vo vlažnej vode, ideálne s pridaním trocha octu alebo sódy bikarbóny.

2. Následne vezmite jeden citrón a nakrájajte ho na tenké plátky. Nezabudnite vybrať z nich kôstky.

3. Teraz nakrájajte na plátky uhorku aj ošúpaný zázvor.

4. Zo zvyšných 3 citrónov vytlačte šťavu, ktorú zmiešate s 2 litrami čistej vody, spolu s plátkami citrónov, uhorky, zázvoru a mätovými lístkami.

5. Na záver to môžete celé ešte osladiť trochou stévie.

6. Nápoj potom vložte do chladničky a nechajte ho postáť aspoň 2 až 3 hodiny. Po vychladení ho môžete začať piť.

Užívanie a účinky

Nápoj pite počas celého dňa namiesto iných nápojov, ktoré normálne konzumujete. Celý objem by vám mal vystačiť na zhruba 1 deň, potom si pripravte novú várku.

Jeho konzumácia nemá žiadne časové obmedzenie, pite ho dovtedy, kým sa vám nepodarí schudnúť z brucha alebo iných častí tela toľko, ako ste si naplánovali.

Okrem toho, že vám tento chutný nápoj pomôže rýchlo schudnúť, tak tiež zabezpečí, že vaše telo bude po celý čas správne hydratované a budete mať navyše aj dostatok elektrolitov.

No a napokon vášmu organizmu taktiež zabezpečí mnohé potrebné vitamíny a minerály.